2 - pokojowe mieszkanie na wysokim piętrze z windą na Kozanowie przy ul. Dokerskiej tyko 850-m od Parku Zachodniego
(w pełni umeblowane, balkon, bezpłatne miejsca parkingowe)
Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 w bloku z windą. Proponowana nieruchomość została wyposażona w meble na wymiar oraz sprzęt AGD. Istnieje możliwość doposażenia mieszkania pod preferencje najemcy. Idealne dla singla lub pary.
OPIS
Mieszkanie usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu z ładnym widokiem na panoramę miasta. Jednostronne, słoneczne zwłaszcza w godzinach popołudniowych. Zimą bardzo ciepłe.
Nieruchomość składa się z przedpokoju, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienki z toaletą oraz balkonu. Wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w meble oraz sprzęt AGD w tym:
Mieszkanie znajduje się na dzielnicy Fabryczna, osiedlu Kozanów przy jednej z osiedlowych uliczek w pobliżu skrzyżowania ul. Dokerskiej z ul. Kozanowską. Lubiana lokalizacja wśród mieszkańców miasta.
Bezpośredni dojazd do Rynku, Placu Jana Pawła II czy Centrum Rozrywkowo - Handlowego Magnolia. W odległości do 220-m przystanki tramwajowe i autobusowe (linie autobusowe nr.: 101, 102, 103, 127, 136, 241, 245, 246) oraz tramwajowe.: 31, 32).
Bezkolizyjny wyjazd na autostradę A8 oraz trasę nr 5 stanowiących zachodnią obwodnicę Wrocławia.
W okolicy duża liczba punktów handlowo-usługowych dostępnych do 5 min na pieszo, min.: sklepy spożywcze do 100-m (np. Stokrotka, Delikatesy Mięsne, Żabka), poczta (85-m), przychodnia lekarska (120-m), Bistro Kuchnia Sielska (80 m), centrum handlowe Biedronka (300-m), apteka (100-m), stacja paliw (1,6-km).
Dużym atutem tej lokalizacja jest też pobliski park Zachodni (do 850-m), Staw Kozanowski lub trasy rowerowo - piesze wzdłuż rzeki Odry.
W tej okolicy naprawdę wszystko jest w zasięgu ręki - nie tracąc czasu na zbędne dojazdy.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.