Wrocław, Śródmieście, Ołbin

Investement

Opis Nieruchomości

Traczyk Nieruchomości prezentuje Państwu nową inwestycję łączącą nowoczesny styl z historią Browaru Piastowskiego zlokalizowaną w północnej części miasta.

W naszej ofercie kawalerki, mieszkania 2 - 4 pokojowe o powierzchniach od 33 do 77 m2.
Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim.

OPIS INWESTYCJI
Nowa inwestycja bezpośrednio nad rzeką Odrą, zlokalizowane w miejscu gdzie kiedyś warzono piwo i magazynowano beczki. Docelowo mają tutaj powstać dwa nowoczesne budynki (siedmiopiętrowy oraz czteropiętrowy) z detalami historycznymi.

- Inwestycja zaplanowana na I kwartał 2020 roku
- Dla zainteresowany do wyboru kawalerki, ustawne mieszkania, przestrzenne apartamenty oraz klimatyczne lofty
- Mieszkania o wysokim standardzie posiadające taras lub balkon 
- Budynek wyposażony w cichobieżną windę
- Do dyspozycji mieszkańców chillout room
- Liczne tereny rekreacyjne - boiska, ścieżki rowerowe, ścinaka wspinaczkowa
- Wnętrze osiedla wypełniają zielone miejsca, place
- Nowoczesna architektura połączona z elementami takimi jak nasady wiatrowe i cegła na elewacji budynków nawiązują do historycznego otoczenia
- Panorama nadodrzańskich bulwarów
- Bogate zaplecze usługowe

LOKALIZACJA
Inwestycja wyróżnia się wyjątkową lokalizacją wśród historii i zieleni. Liczne tereny rekreacyjne jak boiska, ścieżki rowerowe czy ścianka wspinaczkowa pozwolą osobom aktywnym na spędzenie czasu wolnego. Natomiast osoby mniej aktywne mogą pospacerować pomiędzy budynkami o charakterystycznych nazwach przypominającą przeszłość - Nowa beczkownia, Formiernia lub wybrać się nad brzeg rzeki.
Mieszkańcy na terenie osiedla znajdą wszystko, co potrzebne do życia - supermarket, sklepy, restauracje, bary. Natomiast w najbliższym sąsiedztwie lokatorzy mają do dyspozycji rozwinięte zaplecze edukacyjne oraz wszelkie usługi medyczne.
W pobliżu osiedla jest również rozbudowana sieć tramwajowa oraz autobusowa, dzięki której dotarcie w inne części miasta nie sprawia problemu. 

Inwestycję polecamy szczególnie osobom ceniącym połączenie nowoczesności z historią i terenami zielonymi.  Jak również wielbicielom sportu wykorzystujących miejsca wyznaczone na aktywność sportową oraz osobom lubiącym spacery między budynkami nawiązującą do historii lub nad rzeką.

Zapraszamy do naszego biura po więcej informacji.
W czasie spotkania możesz dokonać bezpłatnej rezerwacji wybranego mieszkania oraz dzięki naszej współpracy z wieloma deweloperami poznać inne inwestycje na terenie całego Wrocławia.

Być może zamieszkasz tutaj korzystając z naszej pomocy. Udzielimy Ci pomocy w uzyskaniu kredytu i pomożemy przy wszelkich formalnościach od przedstawienia oferty aż do podpisania notarialnej umowy nabycia.
Pomagamy przy negocjacjach i prezentacjach. Nie płacisz podatku PCC 2% od wartości mieszkania - cena  już zawiera podatek Vat.

Zapraszamy. Traczyk Nieruchomości

Available offers

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept