Wrocław, Krzyki, Jagodno

Investement

Opis Nieruchomości

Traczyk Nieruchomości prezentuje kolejny etap Inwestycji Jagodno.

Jagodno to dzielnica konsekwentnie się rozwijająca dzięki nowym powstającym tu inwestycjom. 

W naszej ofercie posiadamy mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe o powierzchni od 33 m2 do 58 m2. Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim.

OPIS INWESTYCJI
Nowoczesne, monitorowane osiedle w południowej dzielnicy Krzyki-Jagodno. Jest to kolejny etap inwestycji z zaplanowanych 8 budynków (740 mieszkań). Kameralny kolejny już budynek 3 piętrowy z miejscami postojowymi na poziomie - 1.

- Termin realizacji inwestycji to III/IV kwartał 2018 oraz I/II kwartał 2019
- Nowoczesne osiedle kompleksowo zagospodarowane 
- Budynki 3 piętrowe z miejscami postojowymi w hali garażowej podziemnej
- Każde mieszkanie posiada balkon
- W obrębie osiedla zaprojektowano również place zabaw dla dzieci
- Osiedle monitorowane i chronione
- Ogrodzone osiedle

LOKALIZACJA
Niewątpliwym atutem inwestycji jest przestrzeń i komfort życia w bliskim sąsiedztwie z naturą z dala od zgiełku miejskiego.

Dobra komunikacja miejska, przy osiedlu zlokalizowane są linie autobusowe - linia nr 110, 145, 146, 255, 900, 910. Zwiększenie ilości przystanków autobusowych ułatwiło komunikację w tym rejonie. Dodatkowo zaplanowano rozbudowę głównego ciągu komunikacyjnego o drugi pas ruchu, ścieżki rowerowe, chodniki (a w przyszłości linii tramwajowej).

W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy osiedlowe, supermarket Biedronka, punkty handlowo-usługowe, przedszkola, restauracje. W okolicy znajduje się również Park Brochowski z zielonym labiryntem, siłownią zewnętrzną i ścieżkami spacerowo-rowerowymi  - miejsce spotkań z przyjaciółmi czy zabawy z najmłodszymi na łonie natury. 

Inwestycję Jagodno polecamy szczególnie osobom ceniącym ciszę i przestrzeń z jednocześnie dobrym dojazdem do centrum oraz osobom ceniącym konkurencyjne ceny na rynku nieruchomości.

Zapraszamy do naszego biura po więcej informacji.
W czasie spotkania możesz dokonać bezpłatnej rezerwacji wybranego mieszkania oraz dzięki naszej współpracy z wieloma deweloperami poznać inne inwestycje na terenie całego Wrocławia.

Być może zamieszkasz tutaj korzystając z naszej pomocy. Udzielimy Ci pomocy w uzyskaniu kredytu i pomożemy przy wszelkich formalnościach od przedstawienia oferty aż do podpisania notarialnej umowy nabycia.
Pomagamy przy negocjacjach i prezentacjach. Nie płacisz podatku PCC 2% od wartości mieszkania - cena  już zawiera podatek Vat.

Zapraszamy, Traczyk Nieruchomości

Available offers

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept