Długołęka, Kiełczów

Investement

Opis Nieruchomości

Traczyk Nieruchomości prezentuje Państwu kolejny etap inwestycji na północno-wschodnich przedmieściach Wrocławia. Okolica konsekwentnie się rozwija i ciągle rozrasta dzięki nowo powstającym tu inwestycjom. 

W naszej ofercie mieszkania 2 oraz 3 pokojowe o powierzchniach od  49 m2 do 60 m2. 
Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim.

OPIS INWESTYCJI
Jest to kolejny etap inwestycji. Zrealizowano kolejny kameralny budynek w którym zaprojektowano 114 mieszkań z obszernym parkingiem samochodowym oraz miejscami dla rowerów.

- Termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2017 i II kwartał 2018
- Nowoczesne osiedle kompleksowo zagospodarowane 
- Budynki 2 piętrowe
- Sprawdzone, funkcjonalne układy pomieszczeń
- Każde mieszkanie posiada balkon lub taras w mieszkaniach na parterze
- W obrębie osiedla zaprojektowano również place zabaw dla dzieci

LOKALIZACJA
Niewątpliwym atutem inwestycji jest spokój od hałaśliwego centrum miasta, a dla osób prowadzących zdrowy tryb życia bliskość łąk i lasów.

Komunikację miejską oraz połączenie z centrum zapewniają 3 linie autobusowe - linia nr 911, 921, 931. Odległość od Śródmieścia można pokonać w mniej niż 20 minut dzięki rozwiniętej sieci dróg lokalnych
W sąsiedztwie znajdują się sklepy osiedlowe, supermarket Biedronka, punkty handlowo-usługowe, przedszkola, restauracje. Na większe zakupy można wybrać się również do centrum handlowego - Korona.

Inwestycję polecamy szczególnie osobom ceniącym wypoczynek w otoczeniu terenów zielonych oraz osobom ceniącym konkurencyjne ceny na rynku nieruchomości. 

Zapraszamy do naszego biura po więcej informacji.
W czasie spotkania możesz dokonać bezpłatnej rezerwacji wybranego mieszkania oraz dzięki naszej współpracy z wieloma deweloperami poznać inne inwestycje na terenie całego Wrocławia.

Być może zamieszkasz tutaj korzystając z naszej pomocy. Udzielimy Ci pomocy w uzyskaniu kredytu i pomożemy przy wszelkich formalnościach od przedstawienia oferty aż do podpisania notarialnej umowy nabycia.
Pomagamy przy negocjacjach i prezentacjach. Nie płacisz podatku PCC 2% od wartości mieszkania - cena  już zawiera podatek Vat.

Zapraszamy, Traczyk Nieruchomości

Available offers

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept