Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice

Investement

Opis Nieruchomości

Traczyk Nieruchomości prezentuje Państwu nową inwestycję w największej dzielnicy Wrocławia, która systematycznie rozwija się infrastrukturo i komunikacyjnie na przestrzeni lat.

W naszej ofercie mieszkania 2-4 pokojowe o powierzchniach od 38 m2 do 77 m2.
Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim.

OPIS INWESTYCJI
Osiedle składające się z dwóch 5-piętrowych budynków w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz osiedli mieszkaniowych. Zlokalizowane w północno-wschodniej części miasta, dzielnica Psie Pole - Sołtysowice. Budynki wyposażone w cichobieżne windy oraz garaże podziemne. 

- Inwestycja zaplanowana na I kwartał 2019 roku
- Lokatorzy mają do dyspozycji komórki lokatorskie, pomieszczenie na wózki i rowery
- Na terenie osiedla outdoor fitness
- Sprawdzone projekty mieszkań o różnych metrażach
- Do mieszkania na parterze przynależy taras, natomiast na wyższych kondygnacjach balkon
- Przez narożne okna oraz duże drzwi balkonowe mieszkania są naturalnie oświetlone
- W obrębie osiedla z myślą o dzieciach zaprojektowano bezpieczny plac 
- Osiedle ogrodzone oraz monitorowane 
- Możliwość skorzystania z dopłaty MDM

LOKALIZACJA 
Inwestycje otaczają tereny zielone, zabudowa jednorodzinna oraz nowo powstające osiedla mieszkaniowe. W pobliżu osiedla znajduje się Las Sołtysowicki, rzeka Widawa oraz boisko i bieżnia, z których będą zadowoleni aktywni mieszkańcy. Natomiast na zakupy można wybrać się do sklepów oddalonych parę minut od budynków.
Okolice osiedla w najbliższym czasie będzie również rozwijała się komunikacyjnie. Na dzień dzisiejszy do  przystanku autobusowego można dotrzeć w 2 minuty, a przystanki tramwajowe znajdują się przy ulicy Kromera i Kasprowicza. 
W sąsiedztwie znajduje się rozbudowane zaplecze edukacyjne oraz kampusy akademickie - Uniwersytet Wrocławski, Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu.

Inwestycję polecamy szczególnie osobom ceniącym wypoczynek z dala od hałaśliwego centrum wśród zielonej przestrzeni oraz osobom zainteresowanym kupnem mieszkania pod wynajem.

Zapraszamy do naszego biura po więcej informacji.
W czasie spotkania możesz dokonać bezpłatnej rezerwacji wybranego mieszkania oraz dzięki naszej współpracy z wieloma deweloperami poznać inne inwestycje na terenie całego Wrocławia.

Być może zamieszkasz tutaj korzystając z naszej pomocy. Udzielimy Ci pomocy w uzyskaniu kredytu i pomożemy przy wszelkich formalnościach od przedstawienia oferty aż do podpisania notarialnej umowy nabycia.
Pomagamy przy negocjacjach i prezentacjach. Nie płacisz podatku PCC 2% od wartości mieszkania - cena  już zawiera podatek Vat.

Zapraszamy, Traczyk Nieruchomości

Available offers

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept