Zarządzanie najmem długoterminowym mieszkań Wrocław

Wynajem bez stresu! Działamy na rynku wynajmu/najmu Wrocław już ponad 14 lat . Nasz doświadczony zespół zaopiekuje się Twoim mieszkaniem jak swoim.

Zarządzanie wynajmem mieszkań Wrocław, obsługa najmu Wrocław kontakt:

☎️  +48  733 200 588

☎️  +48  733 200 283

email: zarzadzanie@traczyknieruchomosci.pl

 


Zarządzanie najmem → Taniej niż myślisz!


Kompleksowa obsługa całego procesu wynajmu mieszkania dla osób zajętych innymi sprawami.
Jeżeli zainwestowałeś w kupno mieszkania, nie masz doświadczenia w Wynajmie, mieszkasz poza granicami Wrocławia lub nie masz czasu na zajmowanie się problemami lokatorów to skorzystaj z naszej oferty.

Działamy na rynku wynajmu/najmu Wrocław już ponad 14 lat . Nasz doświadczony zespół zaopiekuje się Twoim mieszkaniem jak swoim. Nie musisz martwić się o  mieszkanie, my zawsze jesteśmy na miejscu i posiadamy sprawdzone narzędzia i procedury.

Określenie potrzeb i warunków najmu
Wspólnie ustalimy warunki zarządzania najmem i określimy profil nowych najemców. Opcja podpisania pełnomocnictwa, pozwala nam na pełne administrowanie mieszkaniem a Ciebie odciąża od pilnowania terminów płatności, problemów z najemcami, naprawami usterek, doposażeniem mieszkania. Mieszkanie stanie się jedynie inwestycją powiększającą Twój zysk na koncie
.
Oszacowanie ceny najmu
Nasze doświadczenie w wynajmie, Twoje mieszkanie plus aktualna sytuacja na rynku pozwoli nam na określenie właściwego czynszu najmu.
Przygotowanie mieszkania
Doradzimy jak odświeżyć, doposażyć mieszkanie, aby zyskało na atrakcyjności i zniwelowało czas pustostanu do minimum. Wykonamy sesję fotograficzną, wideo prezentację oraz atrakcyjny opis oferty, co zwiększy zainteresowanie Twoją nieruchomością.
Znalezienie Najemcy
Weryfikacja pozwala nam na wybranie z grupy kandydatów tego wiarygodnego, silnego finansowo najemcy, który spełni Twoje oczekiwania. Nie wstydzimy się pytać o referencje lub aktualne i ostatnie miejsce pracy. Współpracujemy z firmami, które relokują pracowników z różnych stron Polski i Europy.
Podpisanie umowy wynajmu
Sporządzimy umowę z kaucją gwarancyjną na okres minimalny 12 miesięcy z możliwością jej przedłużenia, a mieszkanie przekazujemy protokołem zdawczo-odbiorczym z uwzględnieniem stanu liczników i dokładnego wyposażenia mieszkania.
Regulowanie płatności
Pobieramy od najemców comiesięczny czynsz, a przychód z nieruchomości wysyłamy na Twoje konto bankowe. Za pomocą programu dedykowanego zarządcom dokonujemy opłat do spółdzielni/wspólnoty wraz z rozliczeniem zużycia mediów.
Nadzór mieszkania
Minimum dwa razy do roku monitorujemy stan techniczny mieszkania, sprawdzamy czy najemca dba o powierzoną mu nieruchomość zgodnie z warunkami umowy. Kontrolujemy naprawę usterek wynikających z użytkowania mieszkania, a Tobie przedstawiamy raporty z oględzin drogą emaliową.
Odbiór mieszkania
Po wygaśnięciu umowy najmu sporządzimy protokół ze sprawdzeniem stanu mieszkania, wyposażenia, stanu liczników. Od najemców odbieramy klucze, rozliczymy kaucję lub przy zgodności obu stron przedłużamy umowę najmu.
Do każdego procesu zarządzania nieruchomością podchodzimy indywidualnie i możemy dostosować go do Twoich potrzeb.
_____________________________________________________________________________________________

                                                                                                                                                                 
WERYFIKACJA   NAJEMCY

Trzy proste kroki do weryfikacji Najemcy! 

Jak każdy inny biznes, wynajem mieszkań to sposób na zarobek obarczony ryzykiem związanym z zabezpieczeniem dochodu oraz swojej własności. Oddając mieszkanie w obce ręce, chcielibyśmy mieć pewność, że osoba, z którą podpisujemy umowę najmu jest godna zaufania, dzięki czemu nie będziemy musieli się martwić czy na czas spłynie zapłata za czynsz oraz czy opłaty za media zostaną opłacone w terminie. Aby zminimalizować ryzyko, warto na samym początku poddać przyszłego lokatora tak zwanej weryfikacji. Poniżej zamieszczamy, krótki opis trzech kroków jakie można wykonać, aby przekonać się czy warto właśnie tej osobie wynająć nasze mieszkanie:
 

  • Referencje od poprzednich właścicieli mieszkań- bardzo ważna jest opinia poprzednich wynajmujących/właścicieli mieszkań na temat naszego potencjalnego kandydata na lokatora oraz ich doświadczenie z nim związane. Informacje czy płatności były przez niego dokonywane na czas podczas poprzednich najmów pokazują, że jest obowiązkową osobą oraz dają podstawę do myślenia, że również i w tym przypadku opłaty będą wykonywane w terminie. Informacja na temat łatwości kontaktu z najemcą jest bardzo istotna z punktu widzenia współpracy.
 
  • Kaucja- zwiększenie kaucji do dwu-, trzykrotności czynszu najmu, w przypadku mieszkań o bardzo wysokim standardzie wykończenia jest zabezpieczeniem właściciela przed potencjalnymi wyrządzonymi zniszczeniami w mieszkaniu, ale także pokazuje nam, że mamy do czynienia z osobą, która dysponuje większą ilością środków i w pewnym stopniu mamy potwierdzenie, że w przyszłości  nie będzie problemu z płynnością finansową. Zwiększona kaucja powinna być również stosowana w przypadku braku możliwości uzyskania referencji oraz informacji o zarobkach. Stosowanie tej metody sprawdza się także w przypadku najmu dla osób z liczną rodziną, z zagranicy oraz z dużymi zwierzętami. 
 
  • Zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości zarobków - prośba o udostępnienie zaświadczenia o wysokości zarobków od pracodawcy jest często spotykaną praktyką, dzięki której mamy pewność, że dana osoba ma stały dochód. Oprócz tego ważną informacją jest na jaki okres została podpisana umowa np. o pracę. W przypadku osoby prowadzącej własną działalność gospodarczą poprosić możemy o dokument z księgowości na temat wysokości dochodu za bieżący okres rozliczeniowy oraz PIT za poprzedni rok. Jest to normalna praktyka stosowana w większości krajów na całym świecie. 


Warto też na wstępie podczas prezentowania nieruchomości przeprowadzić krótki wywiad z najemcą na temat jego sytuacji życiowej, jego planów na najbliższy czas, czy chciałby daną nieruchomość wynająć w pojedynkę czy wraz z inną osobą, a także czym zajmuje się zawodowo oraz jaki jest jego staż pracy. Na zadane już na samym wstępie podobne pytania możemy otrzymać odpowiedzi, które pomogą nam zdecydować czy to właśnie tej osobie chcemy powierzyć naszą nieruchomość. 


Pamiętajmy jednak o takcie, dyplomacji i poszanowaniu godności drugiej strony  ponieważ wszystkie te czynności które opisujemy są zabezpieczeniem przed osobami, które w jakikolwiek sposób mogłyby nie sprostać naszym warunkom i w przyszłości powodować kłopoty. Należy mieć na uwadze, że większość potencjalnych najemców to uczciwe i rzetelne osoby. Tak więc nasza praca sprowadza się głównie do oddzielenia tej małej niewiarygodnej części klientów od wszystkich pozostałych. 


Z naszego doświadczenia jako firmy zarządzającej najmem , śmiało możemy to potwierdzić wykonując setki umów najmu, widać dokładnie że większość naszych klientów spełnia kryteria przed nimi stawiane. Nie zawsze musicie wierzyć artykułom i filmom w telewizji, które pokazują nam głównie skrajne przypadki. Są one dowodem braku zachowania podstawowych zasad ostrożności, weryfikacji oraz uleganiu pośpiechowi  i naciskom tej drugiej strony. 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

OPINIE

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Klientów Traczyk Nieruchomości, więcej opinii ponad 570 na google Traczyk Nieruchomości.

Opinie zawsze dodają nam skrzydeł. Dziękujemy!

 

Od prawie 3 lat korzystam z usług biura Traczyk Nieruchomości, które z wielką rzetelnością zajmuje się wynajmem mojego mieszkania. Wszelkie sprawy załatwiane są profesjonalnie i od ręki, rozliczenia dokonywane są na czas. Pan Arkadiusz Krupski nie tylko punktualnie wnosi wszelkie opłaty ale również sprawdza zasadność podwyżek za dostarczane usługi. Mogę szczerze powiedzieć, że zajmuje się moim mieszkaniem jak własnym. Dziękuję serdecznie i polecam firmę wszystkim zainteresowanym.

Paulina Nóżka

_______________________________________________________________________________________

 

Traczyk Nieruchomości zajmuje się zarzadzaniem moim mieszkaniem we Wrocławiu od 2018r. W tym czasie zmieniali mi się najemcy i pracownicy firmy Traczyk zawsze na czas znajdowali nowego najemcę. Dla osoby mieszkającej za granica taka opcja zarzadzania nieruchomością jest idealna. Pracownicy są bardzo profesjonalni i responsywni, bardzo polecam!

Natalia Napora 

________________________________________________________________________________

Najlepsza firma zarządzająca nieruchomościami we Wrocławiu, nie ma lepszych.
Wyrozumiali , bardzo pomocni podczas trwającej umowy najmu , bezproblemowi , ze wszystkim można się porozumieć i dogadać w każdej kwestii nawet płatności. Polecam z całego serca. Współpracuje z firma już 3 lata. Polecam z całego serca Pana Arkadiusza który zawsze jest pomocny w każdej kwestii, bardzo konkretny.

Paula

_________________________________________________________________________________

Bardzo polecam Pana Arkadiusza Krupskiego z biura Traczyk Nieruchomości. Od ponad 2 lat opiekuję się on moim mieszkaniem we Wrocławiu, wszystkie sprawy załatwianie są szybko, sprawnie i profesjonalnie. Dba on zarówno o komfort lokatorów, jak i mnie jako właściciela.

Kamil Nowak

_________________________________________________________________________________

Korzystałem z kilku biur zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami i z czystym sumieniem mogę polecić to biuro. Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta !

Tomasz Ćwiek 

_________________________________________________________________________________

Z usług biura korzystam już prawie 3 lata. Powierzyłam zarządzanie i wynajem swojego mieszkania firmie Traczyk Nieruchomości i się nie zawiodłam. Profesjonalna obsługa, jestem informowana na bieżąco o wszelkich sprawach mieszkaniowych, firma pomaga załatwić całą biurokrację - umowy, upoważnienia, sprawy notarialne. Opłaty eksploatacyjne mieszkania są opłacane na czas i z kolei ja otrzymuję płatności zgodnie z terminem. Serdeczne podziękowania dla Pana Arkadiusza Krupskiego, który sprawuje opiekę nad moim M.

OlgaDi

_________________________________________________________________________________

Bardzo polecam Pana Arkadiusza Krupskiego! Jego profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie przekroczyły moje oczekiwania. Zawsze był dostępny, aby odpowiedzieć na moje pytania i pomóc mi w każdym kroku procesu wynajmu nieruchomości. Dzięki niemu cały proces był znacznie łatwiejszy i bardziej komfortowy. Gorąco polecam!                                                                                            

Paweł Gielata 

___________________________________________________________________________

Bardzo profesjonalny personel firmy. Pan Arkadiusz Krupski pomaga we wszystkim, rozwiązuje wszystkie problemy szybko I sprawnie. Współpraca z klientem wzorowa.

Rafał J.

_________________________________________________________________________________

As a tenant everything is going pretty well so far.
Magdalena is alway there to help if anything happens.
Highly recommened

Jako najemca na razie wszystko idzie całkiem nieźle.
Magdalena jest zawsze gotowa do pomocy, jeśli coś się stanie.
Wysoce zalecane.

Діма Демчук

_________________________________________________________________________________

Bardzo gorąco polecam. Pan Arkadiusz oraz Pani Magda zawsze chętnie pomogą z każdą sprawą najemcy. Szybko i bez problemowo można z nimi załatwić każdą nawet najmniejszą rzecz. Wszystkie czynności są przeprowadzane szybko i z pełnym profesjonalizmem.

Kacper Koprowski 

_________________________________________________________________________

I sincerely recommend the service of Traczyk Nieruchomości and specially i would highly recommend Ms.Magdalena and Mr. Arek from staff, they are very helpful every single time and always available to answer my questions and solve the problem quickly and efficiently.. and also recommend for the people who doesn't speak polish..????

Szczerze polecam usługi Traczyka Nieruchomości, a szczególnie gorąco polecam Panią Magdalenę i Pana Arka z personelu, są oni za każdym razem bardzo pomocni i zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na moje pytania i szybko i sprawnie rozwiązać problem.. a także polecam dla ludzi, którzy nie mówią po polsku..????

Ghadiya Bhavisha

_________________________________________________________________________________

Bardzo profesjonalna firma. Jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta, wszystkie sprawy załatwiane na bieżąco, zero problemów. Pozdrowienia dla Pana Arka, który jest bardzo miłą i pomocną osobą. Zasłużone 5 gwiazdek.

Krzysztof Jankowski 

_________________________________________________________________________________

Poziom współpracy i komuniakcji na najwyżsyzm poziomie. Ufam tej firmie i mogę z pewnością polecić ją innym! Wielki szacunek dla Pana Arkadiusza który pomógł rozwiązać nasze wszystkie problemy mieszkalne – bardzo Panu dziękuję!

Świetna firma ze wspaniałymi ludźmi gotowymi pomóc w każdej sytuacji. Bezproblemowy, sprawny kontakt zawsze z uśmiechem. Polecam serdecznie!

Stanislav Kolontaev 

_________________________________________________________________________________

Skorzystałem z usług tego biura. Bardzo mi się podobało, szczególnie ich podejście do mnie jako klienta. Szybko pomogli mi znaleźć mieszkanie i bardzo sprawnie zorganizowali wszystkie procedury prawne związane z wynajmem, co było dla mnie, jako obcokrajowca, bardzo ważne. Bardzo miło było mi współpracować z tym biurem. Po zakończeniu okresu wynajmu kaucja została zwrócona w pełnej wysokości i w terminach określonych w umowie. Poleciłem to biuro swoim kolegom, którzy również są zadowoleni. Polecam wszystkim! Szczególne podziękowania dla agentów nieruchomości Arkadiusza i Magdy, którzy zawsze byli wobec mnie uprzejmi i pozostawali ze mną w kontakcie!

Arsenii Ovsianykov

______________________________________________________________________

Bardzo dziękuję Panu Arkadiuszowi za szybką pomoc w naprawie usterki. Nie było problemu z przyjazdem do mieszkania, załatwieniem sprawy i kontaktem z Panem Arkiem :)

Karolina Galik 

_____________________________________________________________________________

Z całego serca polecam tę firmę. Jako klientka czuję się bezpieczenie, otoczona należytą opieką a przede wszystkim – z każdym problemem mogę się zgłosić i być pewna, że otrzymam pomoc. Szczególnie dziękuję Panu Arkadiuszowi i Pani Magdalenie, którzy wprowadzenie się do nowego mieszkania niesamowicie ułatwili i sprawili, że był to sprawny i szybki proces. Naprawdę warto korzystać z ich usług. Ogromna polecajka!

__________________________________________________________________________________

Ola Dębska 

Gorąco polecam. Bardzo szybko zareagowali na mój problem. Wczoraj zgłosiła a dzis już miałam wszystko naprawione. Bardzo dziękuję i polecam od serca !!!

Liubov Karpuk

________________________________________________________________________________

Bardzo profesjonalni i odpowiedzialni ludzie, a firma godna zaufania. Współpraca z Panem Arkadiuszem zawsze przebiega na wysokim poziomie, zawsze możemy liczyć na sprawną i szybką komunikację. Polecamy współpracę z tą firmą

Katerina Pro-Invest House 

________________________________________________________________________________

Wszystko super, bardzo polecam. Od trzech miesięcy współpracujemy z panem Arkadiuszem Krupskim, który swoim podejściem i zaangażowaniem już od pierwszego spotkania, bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Wysłuchiwał każdej naszej uwagi i prośby jeśli chodzi i mieszkanie i wykonał wszystko aby żyło nam się w nim jak najlepiej.

Iga Malinowska

_________________________________________________________________________________

Jako najemca czuję się naprawdę doceniany. Obsługa Traczyk Nieruchomości zawsze służy pomocą, a każdy problem jest skutrcznie rozwiązany.

Alex Platonov

_________________________________________________________________________________

Wynajmuję mieszkanie od Traczyk Nieruchomości i jestem pod wrażeniem ich podejścia do najemców. Zawsze dbają o nasze potrzeby. Gorąco polecam!

ZW PRO 

_________________________________________________________________________________

Mam przyjemność współpracować z biurem w zakresie wynajmu mojego mieszkania i szczerze polecam ich usługi! Profesjonalne podejście i zaangażowanie widoczne już od pierwszego kontaktu. Pan Arek Krupski opiekuje się moim mieszkaniem doskonale i szybko rozwiązuje każdy problem, który się pojawia. Ja mam spokojną głowę, a najemcy są zadowoleni. Panie Arku, bardzo dziękuję!

Edyta H 

_________________________________________________________________________________

Wynajmujemy mieszkanie poprzez biuro Traczyk i mamy przyjemność pracować z Panem Arkadiuszem Krupskim jako naszym pośrednikiem. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Profesjonalna komunikacja, szybkie rozwiązywanie wszelkich problemów, a to wszystko w serdecznej atmosferze :) polecam

Marta Kuźma 

_________________________________________________________________________________

Mogę polecić współpracę z Panem Arkadiuszem podczas wynajmu naszego mieszkania. Pan Arkadiusz fachowo wszystko tłumaczy, doradza oraz rozwiązuje problemy szybko I sprawnie. Współpraca z klientem na najwyższym poziomie.

Bartłomiej Lejdura

________________________________________________________________________________

Jeżeli planujecie przeprowadzkę do Wrocławia, serdecznie polecamy firmę Traczyk Nieruchomości.
Po znalezieniu się we Wrocławiu, dużo czasu zeszło nam na komunikację z średnio sympatycznymi agentami i oglądanie mało ciekawych mieszkań do wynajęcia z wygórowanymi cenami. Na szczęście, natrafiliśmy na ofertę Traczyk Nieruchomości. I po pierwszej rozmowie z Panią Olena Bilyk byliśmy pewni, że los nam uśmiechnął się. Dalej wszystko poszło szybko, łatwo, w miłej i sympatycznej atmosferze.
Dziękujemy Pani Olenie za zaangażowanie, serdeczność, stały kontakt i pomoc.
Dziękujemy także Panu Arkadiuszowi Krupskiemu za rzetelne i przejrzyste informacje w temacie rozliczeń i szczegółów miesięcznych opłat administracyjnych.
Dziękujemy firmie Traczyk Nieruchomości za profesjonalizm, szybki proces przejścia wszystkich formalności wynajęcia mieszkania oraz dobry humor Pana Mariana Traczyka.

Christina Kernytska

_______________________________________________________________________________________

Bardzo polecam współpracę z Biurem Traczyk Nieruchomości. Pierwszy raz spotkaliśmy się w 2019 r. Zaczęło się od zakupu domu (tutaj ogromne podziękowania dla Pani Marty Cichowskiej za cierpliwość i pomoc w kwestii papierkowej). Później otrzymaliśmy pomoc przy sprzedaży mieszkania i po raz kolejny Pracownicy Biura wykazali się pełnym profesjonalizmem. Obecnie współpracujemy w zakresie zarządzania najmem kolejnego mieszkania. Dzięki pomocy Pana Arkadiusza Krupskiego i Pani Magdaleny Sudy nie muszę się niczym martwić. Wszystko jest jasne, wykonane z największą starannością i o czasie. Nigdy nie ma problemu z kontaktem telefonicznym czy mailowym. Odpowiedzi na moje czasem męczące pytania otrzymuję bardzo szybko, zawsze w sposób kulturalny i uprzejmy. Jestem bardzo zadowolona z naszej dotychczasowej współpracy. Jeśli w przyszłości będę miała okazję skorzystać z kolejnej takiej usługi bez wątpienia zwrócę się ponownie do Biura Nieruchomości Traczyk.

Natalia Kubacka

________________________________________________________________________________________

Serdecznie polecam współpracę z Panem Arkadiuszem i Panią Magdaleną z działu Zarządzania Nieruchomościami. Pełen profesjonalizm, szybki proces wynajęcia mieszkania, miła i sprawna komunikacja.

Łukasz Podgórski

_________________________________________________________________________________________

Współpracuję głównie z Panią Magdaleną Suda w zakresie zarządzania nieruchomością. Jak na razie współpraca bez zarzutów. Polecam!

Magdalena Ziaja

__________________________________________________________________________________________

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem