Do wynajęcia przedstawiam trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m².
Mieszkanie znajduje się na parterze, w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej - 5 minut do przystanków tramwajowych i autobusowych, 8 minut do stacji pkp.
W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura, a także tereny rekreacyjne i zielone - Park Grabiszyński.
Tuż obok mieści się uczelnia SWPS, dlatego mieszkanie jest idealne dla studentów, rodziny lub znajomych, którzy wspólnie poszukują lokum do zamieszkania.
OPIS mieszkania
Mieszkanie jest bardzo przestronne. Posiada 3 niezależne pokoje z podstawowym umeblowaniem - łóżko, szafa, biurko, kuchnię, łazienkę z pralką i prysznicem. Istnieje możliwość doposażenia mieszkania zgodnie z potrzebami najemcy - do indywidualnego ustalenia z właścicielem.
W bloku dostępne są sieci telewizji kablowej oraz internetowe.
LOKALIZACJA
Mieszkanie położone jest przy ul. Nasturcjowej w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Wrocławia – w pobliżu ul. Grabiszyńskiej. To doskonałe miejsce dla studentów i młodych osób poszukujących wygodnego dostępu zarówno do uczelni, jak i do atrakcji miasta.
Komunikacja – w zasięgu kilku minut pieszo znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, które zapewniają szybki dojazd do centrum, na Uniwersytet Wrocławski, Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Ekonomiczny czy Uniwersytet Medyczny.
Codzienna wygoda – tuż obok mieści się centrum handlowe Tarasy Grabiszyńskie, oferujące bogatą ofertę sklepów, punktów usługowych, siłownię, restauracje i kawiarnię – idealne miejsce zarówno na zakupy, jak i spotkania ze znajomymi.
Zieleń i rekreacja – w pobliżu rozciąga się Park Grabiszyński, jeden z największych parków we Wrocławiu, doskonały do biegania, jazdy na rowerze, spacerów czy pikników.
Atmosfera dla młodych – okolica łączy w sobie spokój osiedla mieszkaniowego z łatwym dostępem do tętniącego życiem centrum miasta.
ZALETY:
3 duże, niezależne pokoje – idealne dla studentów, rodziny lub grupy znajomych.
Pełen rozkład – każdy pokój z osobnym wejściem, zapewniający prywatność i wygodę.
Świetna lokalizacja – Wrocław Grabiszyn (boczna Ostrowskiego).
Doskonała komunikacja – 5 minut do przystanków tramwajowych i autobusowych, 8 minut do stacji PKP.
Blisko uczelni – w sąsiedztwie SWPS, szybki dojazd do innych szkół wyższych.
Dostępne od zaraz – możliwość wprowadzenia się natychmiast.
Spokojna okolica – zielone osiedle, jednocześnie blisko centrum.
Park Grabiszyński w pobliżu – idealne miejsce na sport i rekreację.
Codzienna wygoda – centrum handlowe Tarasy Grabiszyńskie tuż obok (sklepy, usługi, siłownia, restauracje, kawiarnie).
Podstawowe umeblowanie + możliwość doposażenia mieszkania zgodnie z potrzebami najemcy.
Opłaty
Miesięczny czynsz najmu to 3000 PLN
Opłaty: 900 zł (w tym zaliczki na ogrzewanie, wodę i prąd - rozliczane wg zużycia)
Wysokość kaucji ustalana jest indywidualnie z właścicielem.
Koniecznie zadzwoń i umów się na prezentację.
Zapraszamy - Traczyk Nieruchomości.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.