2M w loftowym stylu, wysokie sufity - Wrocław, Oporów
Pięknie, loftowe mieszkanie w budynku z 2021 roku wybudowanym przez uznanego dewelopera, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych, 5 minut od A8, z pełną infrastrukturą usługową.
OPIS
Mieszkanie składa się z:
LOKALIZACJA
Bliskość Parku Grabiszyńskiego, Parku Mamuta, Lasku Oporowskiego i nadbrzeży rzeki Ślęzy tworzy idealne warunki do spacerów, biegania czy wycieczek rowerowych
W okolicy znajdują się sklepy (Biedronka, Żabka, Społem, Aldi), Centrum Handlowe Awicenny (Rossmann, Dealz, Diagnostyka, Chleboteka, Action, Pepco), stacja benzynowa - wszystko w zasięgu ręki.
Błyskawiczny dojazd do A8 - 5 minut.
Należy zwrócić uwagę na przestrzeń wspólną osiedla bogatą w zielone nasadzenia pośród których znajdują się place zabaw.
ZALETY:
- wysokie sufity
- spójny, loftowy styl wykończenia
- duża komórka lokatorska
- balkon
- bogata infrastruktura usługowa
Oferta na wyłączność.
Zadzwoń i umów się na prezentację.
Zapraszamy - Traczyk Nieruchomości.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.